Zahájení návštěvní sezóny ve Třebízi a vernisáž výstavy České středohoří ve fotografii

Cífkův statek čp. 1 ve Třebízi, úterý 15. května 2012 od 17 hodin.

Úterý 15. květnaúterý 31. července 2012 Cífkův statek Třebíz 273 75 Třebíz, CZ

V květnu zahajujeme další návštěvní sezónu v Národopisném muzeu Slánska ve Třebízi. Formálním otevřením letošního ročníku bude v Cífkově statku čp. 1 vernisáž výstavy České středohoří ve fotografii, kde uvidíte půvabné snímky nám nejbližšího a geologicky nejmladšího pohoří v České republice od pětice nadaných fotografů z Peruce, Slaného a Varnsdorfu. Právě z Třebíze se otevírají pohledy na místa, která v letním období přímo lákají k návštěvě.

Současně bude pokračovat výstava Včely a včelaři, věnovaná dnes opomíjenému a přitom tolik potřebného tradičnímu odvětví.